Razem 251 527 ogłoszeń !
OFERUJę
06.09.2016 15:28

Gap Personnel rekrutuje obecnie na stanowisko Pracownik Producji żywności (Sałatki) w Chichester w Wielkiej Brytanii

Opis stanowiska:

Pracownik produkcji prestiżowej firmy zajmującej się produkcją świeżej żywności (sałtki, przetwory, świeża żywność). Firma zaoopatruje największe supermarkety oraz firmy z branży żywieniowej w Wielkiej Brytanii.

Do obowiązków pracownika należy:

Pakowanie warzyw i owoców na linii produkcyjnej,

Oznaczanie gotowych produktów,

Paletowanie produktów na końcu linii produkcyjnej,

Załadunek przetworów do maszyn produkcyjnych,

Zachowanie standardów higieny oraz BHP,

Zmiany:

12 godzinne zmiany

Wymagania:

Rzetelnosć, umiejetnosc pracy w grupie,

Dyspozycyjność i chęć do pracy,

Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

Legalne, stałe zatrudnienie z angielskim pracodawcą,

Atrakcyjne ynagrodzenie wypłacane termoniowo – co piatek,

Przy pracy w nadgodzinach oferujemy 125% stawki podstawowej (po przepracowaniu 48 h)

Prawo do angielskich świadczen socjalnych,

Nowoczesne zaplecze, magazyn i hala produkcyjna,

Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Mozliwość szybkiego rowoju i awansu,

Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterow,

Nie pobieramy zadnych oplat.

Aby zaaplikowac lub uzyskac wiecej informacji prosze o kontakt telefoniczny (32)7027007 lub wyslanie swojego CV pod adres Praca@gap-personnel.com

Data: 06.09.2016 15:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 489796
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Pracownik produkcji zywnosci - Zdjęcie nr 1Pracownik produkcji zywnosci - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Gap Personnel (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą