Razem 251 718 ogłoszeń !
OFERUJę
08.09.2016 10:44

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Murarz do wylewania posadzek przemysłowych

Opis stanowiska:

praca w Köln (Niemcy)

praca na pełny etat, 45 h tygodniowo + nadgodziny

praca w systemie na akord

montaż izolacji termicznych i akustycznych podłóg i krawędzi

rozkładanie folii

przygotowanie mieszanki betonowej i wylewanie podłogi

niwelacja wylewki betonowej

dozbrajanie posadzki

cięcie i wypełnianie dylatacji

zacieranie i impregnacja posadzki

utrzymywanie maszyn i narzędzi w sprawnym i czystym stanie

Wymagania:

konieczna znajomość j. niemieckiego

konieczne prawo jazdy kat. B, zalecane własne auto

mile widziane doświadczenie

mile widziany, udokumentowany zawód murarz posadzkarz lub zawód pokrewny

szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord

dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

wynagrodzenie brutto od 14 do 20 euro (akord)

dieta dzienna netto: 12 do 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)

wynagrodzenie miesięczne netto od 2000 do 3000 euro

zakwaterowanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/20/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Data: 08.09.2016 10:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 490111
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Murarz Posadzkarz praca w Niemczech - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Estera
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.esteelo.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Estera
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą