Razem 251 830 ogłoszeń !

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budownictwa ds. posadzek

Opis stanowiska:

praca w Köln (Niemcy)

praca na pełny etat, 40 h tygodniowo

Główne zadania:

kompleksowa realizacja procesu inwestycyjnego

wykonywanie kalkulacji robót, sporządzanie kosztorysów i ofert przetargowych

projektowanie posadzek i nawierzchni oraz elementów konstrukcyjnych

opracowanie technologii wykonania, sporządzanie dokumentacji technicznej

dobór materiałów, sprzętu, maszyn i urządzeń do wykonania określonych prac

planowanie, prowadzenie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych

uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych

kontakt z inwestorami i prowadzenie rozmów handlowych

Wymagania:

konieczna znajomość j. niemieckiego

konieczne prawo jazdy kat. B, zalecane własne auto

wykształcenie wyższe budowlane w specjalnościach, takich jak: budownictwo ogólne, konstrukcje betonowe, architektura

doświadczenie mile widziane, ale nie jest konieczne

praktyczna znajomość Eurokodów PN-EN

biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Office

umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych

dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

kompleksowe szkolenia na stanowisku pracy

wynagrodzenie miesięczne brutto: 2500 – 2800 euro

zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pierwsze 3 miesiące przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w języku niemieckim, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/21/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Data: 12.09.2016 16:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 490112
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Inżynier budownictwa bez doświadczenia Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Estera
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.esteelo.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Estera
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą