Razem 251 836 ogłoszeń !

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Agencja zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o. o. (nr cert. 7901) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do sortowania palet z samochodem- całe Niemcy

oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:

• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:

• Segregacja europalet pod względem jakościowym na 3 kategorie,

• Układanie słupków z palet,

• obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,

• dbanie o porządek w miejscu pracy,

• praca w systemach zmianowych;

Wymagania:

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, wyślemy Cię na kurs i za niego zapłacimy),

• dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,

• własny samochód na czas wyjazdu(warunek konieczny!);

Oferujemy:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,

• premie uzależnione od efektów pracy,

• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

• opiekę polskiego koordynatora,

• dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu.

Kontakt:

• E-Mail: m.kuczak@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901

Data: 06.10.2016 10:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 490412
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik magazynowy do sortowania palet z samochodem - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą