Razem 251 735 ogłoszeń !
OFERUJę
11.09.2016 12:52

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER FOTELI SAMOCHODOWYCH

Miasto: Ostrov k/ Pilzna, Czeska Republika

Ilość miejsc: 6

Rozpocznij swoją karierę w branży motoryzacyjnej! Oferujemy stabilne zatrudnienie jako monter foteli samochodowych u solidnego pracodawcy prosto ze Stanów Zjednoczonych, który posiada swoje fabryki na terenie Czeskiej Republiki. A wiesz, w jakim procesie produkcji będziesz uczestniczyć? Produkcja foteli samochodowych do najnowszych modeli BMW. W dodatku opłacimy Ci wyżywienie, zakwaterowanie i dojazdy a 3400 zł dostaniesz na czysto bez żadnych odtrąceń! Nie wymagamy doświadczenia! Zdobądź je u nas!

Opis stanowiska pracy:

montaż i kontrola jakości francuskich samochodów,

praca stojąca, zmianowa na pełen etat z możliwością nadgodzin.

Idealny kandydat to:

silna i zaradna osoba,

gotowa do pracy stojącej, 2-zmianowej,

dokładna w wykonywaniu powierzonych zadań,

odpowiedzialna, samodzielna

zaangażowana w życie firmy,

ambitna i gotowa na nowe doświadczenia i rozwój!

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie od zaraz,

umowę o pracę po szkoleniu,

wynagrodzenie od 3000 zł do 3500 zł netto,

dodatek za znajomość języka czeskiego lub słowackiego, (nawet do 1500 zł netto/miesiąc)

bezpłatne zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie!

nasze wsparcie.

Brzmi to nieźle prawda? Opłacimy Ci zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie!

Dzięki dodatkom do wynagrodzenia ZAOSZCZĘDZISZ JESZCZE WIĘCEJ!

Pamiętaj również – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Znasz może język czeski? Wow! Zadzwoń do nas i porozmawiaj z nami po słowacku lub czesku, a dostaniesz ekstra dodatek do wynagrodzenia!

Prosimy o dopisanie klauzuli do aplikacji:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Data: 11.09.2016 12:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 490746
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca przy fotelach BMW 3000netto - Czechy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Michał Kowalczyk (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48536709801
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą