Razem 251 755 ogłoszeń !
OFERUJę
19.09.2016 07:58

OFERTA 2/MK Ślusarz

Dla naszego klienta Pracodawcy Niemieckiego z siedzibą w Lastrup poszukujemy osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ

Podstawowe obowiązki to:

kładzenie kabli i obudowywanie ich w osłony

wykonywanie i montaż uchwytów i podstaw

montaż komponentów wszelkiego rodzaju

prace spawalnicze z i bez certyfikatów

serwis armatury i ciepłowniczy

montaż orurowania i kanałów

sporządzanie dokumentacji

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY

Lastrup – siedziba firmy, Klient ma budowy na terenie całych Niemiec, inne miasto do ewentualnego potwierdzenia

Wymagania:

– potwierdzenie wykształcenia kierunkowego jako: ślusarz, tokarz, frezer;

- minimum 3 lata doświadczenia;

- pewne obchodzenie się z dokumentacją techniczną;

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, tj. A2;

- własne auto

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u klienta (nie poprzez Agencję);

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;

- prawo do płatnego urlopu;

- prawo do wypłaty dodatkowych pieniędzy na koniec roku (Weihnachtsgeld);

- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy;

- stałe podwyżki w zależności od kwalifikacji i czasu pracy;

- przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy;

- pomoc w znalezieniu mieszkania;

- ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych i możliwości korzystania z niemieckiej opieki zdrowotnej

- możliwość pobierania świadczeń Kindergeld

- opłacanie składek w Niemczech daje prawo do korzystania z niemieckiej emerytury

- po pół roku pracy możliwy zasiłek rodzinny

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV

na ewa.wrzeciono@agencja-concordia.pl

UWAGA: w temacie wiadomości prosimy podać nr oferty 2/MK

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

tel. 515 633 746,

tel. 32 718 64 58

tel. 504 131 616

tel. 32 718 65 20

Data: 19.09.2016 07:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 492332
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca ŚLUSARZA (Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Concordia
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48534483111
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Agencja Concordia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą