Razem 251 683 ogłoszeń !
OFERUJę
19.09.2016 14:20

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter rusztowań

Opis stanowiska:

miasto: okolice Eisenach (Niemcy)

praca na stałe, 5-6 dni w tygodniu

praca na pełny etat, ok. 45-55 h tygodniowo

Główne zadania:

montaż i demontaż rusztowań na budowach

załadunek i rozładunek rusztowań na budowie

Wymagania:

min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego

konieczne prawo jazdy kat. B

aktualne doświadczenie zawodowe przy montażu rusztowań

doświadczenie w pracach wysokościowych

dobra kondycja, przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

stawka godzinowa brutto: 10,70 m2 (3 minuty montaż, 6 minut demontaż rusztowań)

dodatkowe wynagrodzenie za rozładunek rusztowań z pojazdu

dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)

zarobek miesięczny netto: od 1400 do 2500 euro

zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/34/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Data: 19.09.2016 14:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 492499
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca w Niemczech Monter rusztowań - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Estera
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.esteelo.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Estera
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą