Razem 251 758 ogłoszeń !
OFERUJę
28.09.2016 07:25

Oferta 3/MK

Dla naszego klienta Pracodawcy Niemieckiego z siedzibą w Lastrup poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk

Podstawowe obowiązki to:

-wykonywanie prac elektrycznych wg planów

-okablowanie szaf sterowniczych, oświetlenia przemysłowego, ogrzewania towarzyszącego

-prace monterskie w obszarze niskonapięciowych i częściowo również w średnio-napięciowym

-podłączenia i okablowanie silników i oświetlenia, podłączenia sterowników

Wymagania:

-potwierdzenie wykształcenia kierunkowego

-uprawnienia SEP dla grupy 1 do 20 kV

-minimum 3 lata doświadczenia

-pewne obchodzenie się z dokumentacją techniczną, planami okablowania

-znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, tj. A2

-własne auto

Oferujemy:

-niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u klienta (nie poprzez Agencję)

-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

-prawo do płatnego urlopu

-prawo do wypłaty dodatkowych pieniędzy na koniec roku (Weihnachtsgeld)

-Klient gwarantuje wyrobienie certyfikatów : SCC-Zertifikat, Sicherheitsunterweisungen, bei Bedarf Ausbildung Hubarbeitsbühne

-możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

-stałe podwyżki w zależności od kwalifikacji i czasu pracy

-przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy

-pomoc w znalezieniu mieszkania

-ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych i możliwości korzystania z niemieckiej opieki zdrowotnej

-możliwość pobierania świadczeń Kindergeld

-opłacanie składek w Niemczech daje prawo do korzystania z niemieckiej emerytury

-po pół roku pracy możliwy zasiłek rodzinny

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV

na katarzyna.fabian@agencja-concordia.pl

UWAGA: w temacie wiadomości prosimy podać nr oferty 3/MK

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

tel. 515 633 746, 32 718 64 58

tel. 504 131 616, 32 718 65 20

Data: 28.09.2016 07:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493987
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca dla elektryka NIEMCY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Concordia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48515633746
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą