Razem 251 495 ogłoszeń !
OFERUJę
30.09.2016 14:56

Firma Headhunters dla swojego klienta – fabryki samochodów w Szwecji - poszukuje mechaników samochodowych, mechanika elektryka i mechanika hydraulika.

Wymagania:

- co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy

- mile widziane wykształcenie kierunkowe

- mile widziana znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego

- znajomość budowy systemów pneumatycznych i zagadnień mechaniki samochodów ciężarowych

lub

- znajomość systemów hydraulicznych na samochodach ciężarowych

lub

- znajomość elektryki samochodowej

Obowiązki:

- montaż zabudowy na samochodach ciężarowych

lub

- wykonywanie instalacji i podłączeń hydraulicznych na samochodach ciężarowych

lub

- wykonywanie instalacji i podłączeń elektrycznych na samochodach ciężarowych

Oferujemy:

- pracę od zaraz do listopada lub dłużej

- zatrudnienie przez szwedzką firmę

- pracę od poniedziałku do piątku oraz w weekendy

- zakwaterowanie w hostelu 5 km od miejsca pracy oraz samochód służbowy

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjną stawkę godzinową w koronach szwedzkich

- pracę w zgranym zespole

- pracę na nowoczesnej hali produkcyjnej

- zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych i pogłębianie wiedzy z zakresu mechaniki

Opis dodatkowy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem w temacie wiadomości „Mechanik” na adres e-mail: gdansk@agencja-headhunters.eu, bądź o kontakt telefoniczny pod nr: 799 814 633

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 88)

Jeśli spełniasz ww. kryteria i jesteś zainteresowany tą ofertą, zgłoś się do nas!

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Data: 30.09.2016 14:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 494495
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Mechanik samochodowy do pracy w Szwecji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Headhunters (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48585532441
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą