Razem 251 708 ogłoszeń !

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do demontażu europalet

oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:

• Niemcy, okolice Kerpen

Zakres obowiązków:

• demontażu palet przy pomocy rozcinarki do palet/Poziomej piły taśmowej,

• dbanie o porządek w miejscu pracy,

• praca w systemie 1 zmianowym;

Wymagania:

• dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,

• własny samochód na czas wyjazdu,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• wynagrodzenie godzinowe + premie uzależnione od efektów pracy,

• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

• opiekę polskiego koordynatora,

• dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu.

Kontakt:

• E-Mail: d.dusza@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Data: 07.10.2016 12:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495603
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik magazynowy do demontażu europalet oferta pracy tym - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą