Razem 251 562 ogłoszeń !

UWAGA WIELKA REKRUTACJA II! ETAP - PRACA NIEMCY nad jez. Bodeńskim /WaldSee

11.23 €/h. - 15-17.30€ / h. - 100% SATYSFAKCJI

PRACA NIEMCY - NAD JEZ. BODEŃSKIM ////< ZAROBKI / 0d 1.770€ - -2.800€ MIESIĘCZNIE !!!

PRACA NIEMCY - NAD PIĘKNYM JEZIOREM BODEŃSKIM !!!

- ZARABIAJ TAM GDZIE INNI PŁACĄ ZA URLOP-.

POSZUKUJEMY osób do pracy w MIĘDZYNARODOWEJ I RENOMOWANEJ FIRMIE MOTORYZACYJNEJ

/ produkcja przyczep Campingowych , i aut Campingowych

Miasto: - NIEMCY - PRZY GRANICY SZWAJCARSKIEJ / Badenia-Wirtembergia,- RAVENSBURG/

Termin: OD ZARAZ /

Stawka godzinowa: 11,23 - 17,30 euro / h. - ///

od 1- 4 miesiaca 11.23€

od 4-12 mies. 15.40€

po 12 miesiacach 17.30€

Charakterystyka stanowiska i zadania:

- WYBRANE ZAWODY oraz /możliwość przyuczenia w Firmie ./.

POSZUKUJEMY :PILNIE OD ZARAZ ! ! !

1. TAPICER k/m.

2. SZWACZKI k.m

3. KRAWCOWE

4. STOLARZE k/m.

5. CIEŚLA k.m.

6. STOLARZ galanterii drzewnej k/m.

7. STOLARZ meblowy k/m.

8. STOLARZ k/m..

9. ŚLUSARZ k/m.

10. MONTER k/m.

11. MONTER mebli kuchennych k/m..

12. MONTER instalacji sanitarnych k/m.

13. MONTER.

14. MECHANIK .

UWAGA !!!!!!!!.

- !!!!!!! MIESZKANIE OPŁACA I ZAPEWNIA NASZA FIRMA. !!!!.

Wymagania:

Nie wymagamy znajomości języka ,

aczkolwiek znajomość będzie atutem.

wysoka samodzielność.

możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ !!!!.

walorem jest doświadczenie.

Zapewniamy:

pracę w solidnej i renomowanej międzynarodowej stabilnej firmie.

pomoc na miejscu w urzędach przy dopełnieniu formalności.

natychmiastowe zorganizowania bezpłatnej kwatery.

Darmowy . / Kurs Języka Niemieckiego,dla osób ,nie znających języka niem.

co miesiąc duży dodatek pienieżny za dojazd własnym samochodem do pracy

Niemiecką umowa o pracę.

zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy - bez pośredników;

Możliwość stałego kontraktu. Dodatki świąteczne i premie , Pełne ubezpieczenie.

Aplikacja:

Wiadomość zatytułowaną:

„Praca - BodenSee ,, PODAJ SWÓJ ZAWÓD lub DOŚWIADCZENIE ” / np. Praca - BodenSee .. MONTER ,,

należy przesłać na poniżej podany adres z załączeniem C.V

-! ! ! ! T Y L K O - W JĘZYKU NIEMIECKI :! ! ! ! !

arbeit.bayern@gmx.de.

UWAGA -

koniecznie wyślij swoje C;V na adres: arbeit.bayern@gmx.de

KANDYDACI BEZ WYSŁANEGO C.V po niemiecku - NIE SĄ BRANI POD UWAGĘ !!!!!!!!

ABY ZWIĘKSZYĆ SWOJE SZANSE PRZYJĘCIA

/ PROSZĘ W C.V UMIEŚCIĆ JAK NAJWIĘCEJ INFORMACJI O DOŚWIADCZENIACH KTÓRE MY WYMAGAMY.

/ nawet TYCH najmniejszych. I MAŁO DLA WAS ISTOTNYCH.

BARDZO PROSIMY OBOWIĄZKOWO O INFORMACJE ODNOŚNIE :

- Poziomu znajomości języka Niemieckiego

- Jak najwięcej informacji o nawet minimalnym doświadczeniu / wymaganym od Nas/

- Czy jesteście państwo mobilni / tzn. posiadanie auta i prawo jazdy/.

KONTAKT:

Tel.+49 157-501-373-90 / od godz. 10.30 - 14.00

18.30 - 22.30

- Rado / info po polsku

PAMIĘTAJ !!!!!!!!!!!!

BEZ SWOJEGO C.V w języku niemieckim -

NIE UCZESTNICZYSZ W REKRUTACJI !!!!!!!!!!

arbeit.bayern@gmx.de

.. - 100% SATYSFAKCJI !!!!! GWARANTOWANE !!!!!!

Data: 15.10.2016 14:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495913
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (3)

SUPER ZAROBKI nad jez Bodenskim 11.30 -17.50  euro /h - Zdjęcie nr 1SUPER ZAROBKI nad jez Bodenskim 11.30 -17.50  euro /h - Zdjęcie nr 2SUPER ZAROBKI nad jez Bodenskim 11.30 -17.50  euro /h - Zdjęcie nr 3
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rado buczkowski
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +4915750137390
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Rado buczkowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą