Razem 251 515 ogłoszeń !

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. (KRAZ 11630) jest międzynarodową firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się od 5 lat w rekrutacji polskich Pracowników do pracy na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla naszego stałego niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko:

Lakiernik samochodowy, podstawowy język niemiecki (od zaraz)

Miejsce pracy: Baden Württemberg

Termin rozpoczęcia: od 10.10.2016 r.

Czas trwania: długookresowy

OBOWIĄZKI:

– Przygotowanie powierzchni samochodowych do lakierowania

– Nakładanie powłok lakierniczych oraz utrwalanie ich różnymi technikami

– Lakierowanie (m.in. nadwozi) za pomocą pistoletu kubkowego

– Kontrola jakości lakierowanych elementów

WYMAGANIA:

– Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

– Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego

– Znajomość technik i metod lakiernictwa

– Dobra organizacja pracy własnej

– Prawo jazdy oraz dysponowanie własnym autem

OFERUJEMY:

– Zawsze terminowe i zawsze pewne wynagrodzenie 9,00 € Brutto/h + 28,00 € Netto dziennej diety + bezpłatne zakwaterowanie dla Pracownika (komfortowe warunki)

– Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, zatrudnia niemiecki Pracodawca

– Możliwość długotrwałego zatrudnienia,

– Bezpłatny dostęp do publicznej opieki medycznej na terenie Niemiec i możliwość ubiegania się o niemieckie świadczenia socjalne, wynikające z umowy na niemieckich warunkach,

– Wsparcie w rozwoju kariery zawodowej i umiejętności zawodowych,

– Jasne, klarowne i przejrzyste warunki zatrudnienia,

– Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych od Kandydatów.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego po kliknięciu przycisku „Aplikuj”. (LINK: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ac66540e9c704cff9149ab00ed7aeb0b)

 Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Więcej aktualnych ofert na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. - KRAZ 11630

rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Data: 11.10.2016 09:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496136
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Lakiernik samochodowy, podstawowy język niemiecki (od zaraz) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226311170
Web: www.wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą