Razem 251 734 ogłoszeń !

Jesteśmy firmą specjalizującą się w oddelegowywaniu Opiekunek do osób starszych mieszkających na terenie Niemiec. Nasza firma oferuje legalną pracę dla kobiet. Jeśli szukasz pracy nie trać czasu zgłoś się do nas.

Oferujemy:

- legalną pracę w Niemczech ,

- ubezpieczenie społeczne opłacane od kwoty 4055,00 zł

- Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) ,

- delegowanie na podstawie formularza A1

- zmiany co 2 miesięce z możliwością przedłużenia

- satysfakcjonujące wynagrodzenie

- oferty dobierane są indywidualnie zgodnie z kwalifikacjami kandydatek

- bezpłatne zakwaterowanie/ pokoje do własnej dyspozycji /

bezpłatne pełne wyżywienie

- pomoc przy podjęciu pracy i wsparcie w czasie jej trwania

- pomoc naszego koordynatora na terenie Niemiec

- zwrot kosztów podróży do 150 Euro

Obowiązki:

- opieka nad osobą straszą

- pomoc w codziennej toalecie

- pomoc w zajęciach i codziennych czynnościach domowych

- dotrzymywanie towarzystwa / rozmowy,czytanie gazet,gry /

- chodzenie na spacery ,zajęcia terapeutyczne ,gimnastykę,pływalnię

Oczekujemy, aby nasza opiekunka wykonywała pracę w sposób serdeczny i była pomocna w życiu codziennym starszej osoby .

Wymagania:

- kobiety w wieku od 35 lat - 60

- łagodne i pogodne usposobienie

- dobry stan zdrowia

- cierpliwość

- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, komunikatywnym, dobrym

- doświadczenie w opiece

- mile widziane posiadanie prawa jazdy

Więcej info. udzielę tel.

32 237 47 04, 730 555 570

lider.sc@wp.pl

Data: 11.10.2016 12:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496179
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Poszukujemy opiekunek osób starszych do Niemiec - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Pracodawca (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Ogłoszeniodawca nie podał swojego adresu e-mail, kontaktuj się z nim telefonicznie, za pomocą ICQ lub inną drogą, którą tutaj podał.
Telefon: +48322374704
Web: www.sc-lider.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą