Razem 251 718 ogłoszeń !
OFERUJę
13.10.2016 10:09

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK SORTOWNI POCZTY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przyjmowanie i segregowanie paczek pocztowych do 30 kg

• Przygotowywanie przesyłek do wysyłki

• Inne czynności magazynowe

• Praca w godzinach nocnych

WYMAGANIA:

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Gotowość do pracy w godzinach nocnych od 21.10.2016 r.

• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

• Stałą pracę w renomowanej niemieckiej Firmie

• Pełny pakiet socjalny

• Atrakcyjne wynagrodzenie (9 Euro brutto/godzina + dodatki zmianowe za pracę w nocy)

• Zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę

• Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

• Pomoc w organizacji wyjazdu

• Stałą opiekę ze strony ImpactJob

KONTAKT:

+48 500 748 571, +48 500 749 024, +48 500 748 285, +48 511 594 826, +48 502 341 369

Data: 13.10.2016 10:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496538
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

PRACOWNIK SORTOWNI POCZTY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: ImpactJOB Monika Kowacz
Województwo: Zagranica
E-mail: kandydat@impactjob.eu
Telefon: +48500748285
Telefon 2: +48500748571
Web: www.impactjob.eu
Pozostałe ogłoszenia firmy ImpactJOB Monika Kowacz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą