Razem 251 735 ogłoszeń !
OFERUJę
17.10.2016 10:08

OFERTA 07/PJ/2016 - Opiekun nocny (Anglia)

Osoby, których szukamy powinny:

- posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)

- mówić komunikatywnie po angielsku.

Opis Stanowiska:

Opiekun nocny wspiera rezydentów wieczorem i w nocy oraz wykonuje pewne obowiązki domowe i administracyjne. Będziesz upewniać się, że rezydenci są bezpieczni w godzinach 22.00 - 8.00. Będziesz uważnie obserwować stan wrażliwych młodych osób i zdawać sobie sprawę z ich potrzeb. Będziesz pracować w zespole, dzieląc się informacjami i zapisując je, według potrzeb.

Obowiązki:

- radzenie sobie z problemami podczas godzin nocnych

- zawiadamianie dziennego personelu o poważnych zdarzeniach

- uzupełnianie dokumentacji z nadzoru nocnego

- utrzymywanie porządku w pokojach wspólnych i prywatnych młodych ludzi

- pomoc innym pracownikom w przygotowywaniu młodych osób do położenia się spać

- upewnianie się, że młodzi ludzie cierpiący z powodu enurezji nocnej otrzymują pomoc zgodną z ich planem opieki zdrowotnej

- umiejętność wspierania samodzielności podopiecznych

- doświadczenie w ustalaniu i utrzymywaniu odpowiednich, profesjonalnych relacji

- wykonywanie innych uzasadnionych obowiązków, według potrzeb

- postępowanie zgodne z wytycznymi i polityką agencji przez cały czas

- informowanie menedżera agencji o znaczących zmianach w okolicznościach i stanie zdrowia klienta

- zachęcanie klientów do jak największej samodzielności

Pracodawca zapewnia:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- szkolenia

- niezbędny sprzęt

- zakwaterowanie (odpłatne)

- min. 35h pracy tygodniowo

- możliwość nadgodzin

- płatny urlop

- atrakcyjny system awansu i podwyżek

- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem zamieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na: katarzyna.fabian@agencja-concordia.pl przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej www.agencja-concordia.pl

W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

515 633 746, 32 718 64 58

534 483 111, 32 729 81 54

504 131 616, 32 718 65 20

Data: 17.10.2016 10:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497068
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekun nocny Anglia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Fabian (niezarejestrowany)
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą