Razem 251 724 ogłoszeń !
OFERUJę
17.10.2016 10:11

OFERTA: AOZ/2016

Dla naszego klienta - Placówki opiekuńczo-pielęgnacyjnej w Wielkiej Brytanii poszukujemy osób na stanowisko opiekunka/opiekun.

Osoby, których szukamy powinny:

-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)

-mówić komunikatywnie po angielsku.

Podstawowe obowiązki:

-pomoc w codziennej higienie

-pomoc w poruszaniu

-pomoc w myciu

-instruowanie rodzin podopiecznych opuszczających placówkę

-zapewnienie podopiecznym wsparcia psychicznego

-pomoc w jedzeniu

Pracodawca zapewnia:

-umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-szkolenia

-niezbędny sprzęt

-zakwaterowanie (odpłatne)

-min. 35h pracy tygodniowo

-możliwość nadgodzin

-płatny urlop

-atrakcyjny system awansu i podwyżek

-pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem zamieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na: katarzyna.fabian@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej www.agencja-concordia.pl

W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

515 633 746, 32 718 64 58

534 483 111, 32 729 81 54

504 131 616, 32 718 65 20

Data: 17.10.2016 10:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497070
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekunka Anglia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Fabian (niezarejestrowany)
Województwo: Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48534483111
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą