Razem 251 501 ogłoszeń !

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka/opiekun osób starszych” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun” lub „opiekunka” pod numer: 504310498 lub 727 563 424 lub 663055887– oddzwonimy.

Obecnie poszukujemy opiekunki do 81-letniego pana, który jest po wylewie oraz cierpi na początkową demencję. Mężczyzna jest leżący, potrzebuje pomocy przy transferach oraz przy takich czynnościach jak kąpiel, karmienie, ubieranie się czy prowadzenie domu. Obok mieszka wieloletnia przyjaciółka podopiecznego.Do wyboru dla opiekunki jeden z kilku pokoi do dyspozycji.

Na miejscu znajduje się internet. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

Zlecenie od zaraz.

Obowiązki:

- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków)

- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (sprzątanie, gotowanie)

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej

- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy:

- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji

- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów

- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

- odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne

- wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN

- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Opis wszystkich ofert pracy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Życzymy Państwu powodzenia w procesie rekrutacji.

Opis firmy:

EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

Data: 18.10.2016 13:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497326
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekunka do Pana od zaraz, Stuttgart/Niemcy - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą