Razem 262 743 ogłoszeń !
OFERUJę
02.11.2016 13:49

Oferta 01/SV/2016

Miejscowość: Burkardroth 97705 (Środkowe Niemcy)

Start: 08.11.2016

Osoba wymagająca opieki to 81 letnia kobieta, 160 cm i waga 65kg. Podopieczna nie ma inktotynecji, ale często korzysta z toalety, dlatego trzeba raz wstać w nocy. Podopieczna posiada rolator i wózek, ale woli chodzić o kulach, bądź pod rękę. Ma początki demencji (bierze tabletki) i cierpi na Parkinsona. Słabo słyszy. W czasie wolnym lubi oglądać seriale i szyć.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

pomoc w myciu

w toalecie

zmianie ubrań

wstawaniu i wychodzenia z łóżka

jedzeniu i piciu

robienie zakupów

Na miejscu mieszka również mąż, który nie wymaga opieki, ale trzeba gotować dla niego posiłki.

2 razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z osobnym prysznicem i aneksem kuchennym.

Zapewniony dostęp do internetu.

Oferujemy:

-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

-terminowe wypłaty,

-ciągłe ubezpieczenie,

-składki zdrowotne oraz społeczne,

-formularz A1,

-karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),

-na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu w Niemczech,

-ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,

-zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,

-bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,

-opiekę koordynatora na miejscu,

-zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,

-wsparcie i kontakt z biurem Concordia,

-zdobycie doświadczenia,

-możliwość podszkolenia języka niemieckiego,

-często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

opieka@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy http://agencja-concordia.pl/jestes-opie…/wypelnij-formularz/ . W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

534 483 111,

32 729 81 54,

511 094 147

515 633 746,

32 718 64 58

504 131 616,

32 718 65 20

Data: 02.11.2016 13:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 499571
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Concordia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48534483111
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą