Razem 251 579 ogłoszeń !
OFERUJę
10.11.2016 15:02

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. (KRAZ 11630) jest międzynarodową firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się od 5 lat w rekrutacji polskich Pracowników do pracy na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla naszego stałego niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko:

Lakiernik bez znajomości j. niemieckiego

Miejsce pracy: Baden Württemberg, okolice Schwarzwaldu

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania: długookresowy

OBOWIĄZKI:

• Przygotowanie powierzchni przemysłowych do lakierowania

• Nakładanie powłok lakierniczych oraz utrwalanie ich różnymi technikami

• Lakierowanie maszyn przemysłowych za pomocą pistoletu kubkowego

• Kontrola jakości lakierowanych elementów

WYMAGANIA:

• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego lub przemysłowego

• Znajomość technik i metod lakiernictwa

• Dobra organizacja pracy własnej

• Prawo jazdy oraz dysponowanie własnym autem

• Mile widziana znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

• Zawsze terminowe i zawsze pewne wynagrodzenie 9,00 € Brutto/h + 26,00 € Netto dziennej diety + bezpłatne zakwaterowanie dla Pracownika (komfortowe warunki)

• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, zatrudnia niemiecki Pracodawca

• Możliwość długotrwałego zatrudnienia,

• Bezpłatny dostęp do publicznej opieki medycznej na terenie Niemiec i możliwość ubiegania się o niemieckie świadczenia socjalne, wynikające z umowy na niemieckich warunkach,

• Wsparcie w rozwoju kariery zawodowej i umiejętności zawodowych,

• Jasne, klarowne i przejrzyste warunki zatrudnienia,

• Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych od Kandydatów

• Wsparcie indywidualnego koordynatora polskojęzycznego w kwestiach formalnych, związanych z wyjazdem

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod poniższym adresem

 Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że w pierwszej kolejności skontaktujemy się z osobami, spełniającymi podstawowe wymagania (doświadczenie, własne auto, gotowość do pracy od zaraz).

Więcej aktualnych ofert na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. - KRAZ 11630

rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Administratorem danych jest Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawa 00-105, Twarda 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data: 10.11.2016 15:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 500932
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Lakiernik bez znajomości j. niemieckiego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226311110
Web: www.wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą