Razem 251 711 ogłoszeń !
OFERUJę
16.11.2016 11:41

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników magazynu

Praca od zaraz

Miejsce pracy: Tilburg/Waalwijk

Region: Holandia

Opis stanowiska:

• Pakowanie towaru w pudełka

• Przygotowywanie do wysyłki

• Praca z instrukcją, zgodną z zamówieniami klientów

• Zbieranie zamówień

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Prawo jazdy- mile widziane

• Duża motywacja do pracy

• Zdolność pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku

• Gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy

• Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

• Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą

• Atrakcyjne zarobki od 9,38 euro brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego

• Pracę na długi okres czasu

• Zakwaterowanie

• Ubezpieczenie

• Transport do/z pracy

• Opiekę polskiego koordynatora

• Dobrą atmosferę w pracy i na co dzień

Prosimy o wysyłanie CV na adres: rzeszow@time2work.com.pl

Informacje pod tel: +48 502 084 036

Data: 16.11.2016 11:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501801
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Magazyny Holandia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja K. (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48502084036
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą