Razem 251 579 ogłoszeń !
OFERUJę
17.11.2016 10:27

GlobalForce od 16 lat specjalizuje się w rekrutacji mechaników pojazdów ciężarowych i osobowych dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii oraz z innych krajów.

Dla naszego klienta jednego z największych serwisów napraw blacharsko-lakierniczych w Irlandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Blacharz / Lakiernik Samochodów Osobowych (Irlandia, Dublin)

Opis stanowiska:

Do zadań zatrudnionej osoby będą należały naprawa i serwis blacharsko-lakierniczy samochodów osobowych.

Wymagania:

- Aktualne doświadczenie w naprawach blacharskich i lakierniczych pojazdów osobowych,

- 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku,

- Wykształcenie kierunkowe,

- Podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziane słownictwo techniczne),

- Sumienność i pracowitość, dbanie o jakość pracy i detale,

- Mile widziane doświadczenie za granicą.

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia, stałą pracę w stabilnej, sprawdzonej firmie,

- Możliwość rozpoczęcia pracy od stycznia 2017,

- Wynagrodzenie: 13-17 euro / godzinę (w zależności od doświadczenia i znajomości języka),

- Możliwość pracy w nadgodzinach,

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i załatwieniu wszelkich formalności zaraz po przyjeździe,

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres: praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń numer: (12) 378-48-30.

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GlobalForce Services sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data: 17.11.2016 10:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501973
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Blacharz/Lakiernik (Irlandia - Dublin) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce
Województwo: Cała Polska
E-mail: praca@globalforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GlobalForce
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą