Razem 251 581 ogłoszeń !
OFERUJę
21.11.2016 10:36

Poszukujemy opiekunki do 87-letniej Pani. Podopieczna jest osobą poruszającą się samodzielnie ( na wszelki wypadek dostępny rollator) i w pełni sprawną umysłowo. Pani jest bardzo towarzyska, potrzebuje opiekunki chętnej do wspólnego spędzania czasu. Na miejscu dostęp do internetu.

Zlecenie od 10.12 na dwa miesiące.

Wymagania

:- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

- pomoc podopiecznej przy codziennych czynnościach (kąpiel, ubieranie, spożywanie posiłków, toaleta) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Oferujemy:

- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji

- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów

- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

- odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne- wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN

- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka/opiekun osób starszych” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun” lub „opiekunka” pod numer: 504310498 lub 727 563 424 lub 663055887 – oddzwonimy.

Opis firmy:

EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

Data: 21.11.2016 10:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502507
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekunka do Pani, Wiesloch - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekrutacja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.europajob.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Rekrutacja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą