Razem 251 476 ogłoszeń !
OFERUJę
23.11.2016 22:46

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau zatrudni na umowę-zlecenie Malarzy Budowlanych do pracy w Niemczech.Firma pomoże w znalezieniu zakwaterowania ( Hotel ) i opłaci je w połowie.

Obowiązki:

- malowanie wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych (zarówno obiekty przemysłowe, biurowce, jak i domy prywatne)

- tapetowanie

- przygotowanie podłoża malarskiego:

prace szpachlarskie

prace tynkarskie

- malowanie obramowań okiennych

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe

- świadectwo czeladnicze w zawodzie malarza

- doświadczenie w pracy min 4 lata jako malarz

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- referencje od poprzednich pracodawców - (mile widziane)

- czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)

- gotowość do podjęcia pracy na długi okres czasu w Niemczech

Wynagrodzenie:

13€ - 18€ za godzinę pracy

Proszę o przesłanie swojego CV na wskazany adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu praca.hiperogloszenia.pl W razie pytań prosimy o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.

SPAD-B.A.U. - AusUmbau

Amtsgerichtspl 1, 14057

Charlottenburg Berlin

Mail: spad.bau@yahoo.com

Mobil: 0049 15781459158

Data: 23.11.2016 22:46
Cena: 72 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502998
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Widea (0)

Zdjęcia (3)

Malarz Budowlany Niemcy - Zdjęcie nr 1Malarz Budowlany Niemcy - Zdjęcie nr 2Malarz Budowlany Niemcy - Zdjęcie nr 3
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Spad-B.A.U. - AusUmbau
Województwo: Zagranica
E-mail: spad.bau@yahoo.com
Telefon: +4915781459158
Pozostałe ogłoszenia firmy Spad-B.A.U. - AusUmbau
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą