Razem 251 476 ogłoszeń !

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI BERTY w Rheinzabern k. Karlsruhe

Oferujemy:

• wynagrodzenie 1300 Euro netto + od 100 – 300 Euro premii świątecznej

• legalną pracę na podstawie 1 umowy

• dostęp do całodobowego numeru alarmowego

• opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy

• organizacja i opłata przejazdu

• terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.

• elastyczny okres trwania umowy – możliwość zmiany okresu trwania umowy

• wyżywienie i zakwaterowanie

• w razie potrzeby zapewniamy własny dostęp do Internetu

Opis zlecenia:

• 91 lat

• 72 kg

• 156 cm

• leżąca

• początkowa demencja, po udarze, osłabiona, reumatyzm

• problemy ze słuchem

Pani Berta mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi. Jej syn mieszka w innej miejscowości i kilka razy w tygodniu przyjeżdża w odwiedziny. W domu obok mieszka przyjaciółka rodziny, która bardzo często odwiedza Panią Bertę, czasem gotuje obiad dla niej i opiekunki. Sklepy oddalone są 5-10 min. piechotą od domu.

Zakres obowiązków:

• opieka na osobą starszą (pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, mycie pacjentki w łóżku, transfer, spacery)

• pomoc w prostych pracach domowych (sprzątanie, gotowanie, zakupy)

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM

• doświadczenie w opiece

• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność

TERMIN ZLECENIA: 30.11.2016 – 10.01.2016

MIEJSCE PRACY: Rheinzabern k. Karlsruhe

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Kre/01/2016 na adres: kontakt@centrumpracy24.com

Kontakt telefoniczny :

Tel. (32) 235-31-72, tel. 883 502 200

Data: 25.11.2016 16:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 503327
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

OPIEKUN/KA DLA PANI BERTY w Rheinzabern 1300 Euro +premia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Strzoda (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48322353172
Web: www.centrumpracy24.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą