Razem 251 435 ogłoszeń !

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier robót sanitarnych / kierownik budowy

Opis stanowiska:

miasto: okolice Göppingen (Niemcy)

praca jest aktualna od stycznia 2017

praca na pełny etat, 40 godz. tygodniowo

pracodawcą jest niemieckie przedsiębiorstwo budowlane

Główne zadania:

koordynowanie i nadzorowanie procesów realizacji projektu budowy w zakresie instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych (wod. – kan., CO, klimatyzacja, wentylacja)

prowadzenie dokumentacji realizacji projektu oraz raportowanie

nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

prowadzenie bieżącej korespondencji i współpraca z podmiotami zaangażowanymi w projekt budowy

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje sanitarne, ochrona środowiska)

uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń

doświadczenie na stanowisku kierownika robót (min. 2 lata)

umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym, wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie średnim B1 (rozumienie dyskusji na tematy techniczne w zakresie swojej specjalności, rozumienie dokumentacji technicznej sporządzonej w języku niemieckim, umiejętność formułowania wypowiedzi ustnych i pisemnych)

biegła znajomość obsługi komputera, przede wszystkim pakietu Office oraz ARRIBA/iTwo, SKILL BauDoc

konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto

doświadczenie i posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót instalacyjnych branży sanitarnej mile widziane

wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

zarobek miesięczny brutto w okresie próbnym: 4000 euro

zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w języku niemieckim, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/51/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Data: 28.11.2016 10:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 503531
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca w Niemczech Inżynier robót sanitarnych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Estera
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.esteelo.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Estera
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą