Razem 251 581 ogłoszeń !

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) wchodząca w skład Grupy Personnel International obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy/ Operator wózków widłowych

Oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:

Niemcy, Neuss

Zakres obowiązków:

kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem(wózki dziecięce, zabawki, konserwy, kawa) przy pomocy skanera,

obsługa wózka widłowego,

przemieszczanie palet za pomocą wózka w określone na magazynie miejsce (Z naczepy do magazynu, z miejsca A na magazynie do miejsca B na magazynie bądź z magazynu do naczepy),

praca w systemie zmianowym;

Wymagania:

uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,

doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,

dynamika pracy;

Oferujemy:

pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,

wynagrodzenie godzinowe + premie,

zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

opiekę polskiego koordynatora,

w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

możliwość awansu pionowego uzależnioną od znajomości języka niemieckiego.

Kontakt:

E-Mail: a.kolodziej@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Data: 02.12.2016 12:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 504297
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik magazynowy Operator wózków widłowych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: German Logistic GmbH Sp. z o. o.
Województwo: Gliwice (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika German Logistic GmbH Sp. z o. o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą