Razem 262 046 ogłoszeń !
OFERUJę
11.01.2017 14:04

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej pani Anny (rocznik 1924), która mieszka samotnie w okolicach Reutlingen.

Starsza Pani jest osobą samodzielną, sama porusza się przy chodziku. Choruje na demencję, osteoporozę, zaburzenia rytmu serca.

Obowiązki:

pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,

robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,

pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,

kąpiele oraz dbanie o higienę podopiecznej,

pomoc w dojściu do toalety,

pomoc w spożywaniu posiłków

towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą

pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

mile widziane prawo jazdy

dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Oferujemy:

oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

wysokie wynagrodzenie

opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 6530 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

Data: 11.01.2017 14:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 509968
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pani Anna potrzebuje opiekunki - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Paprocka
Województwo: Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48795998761
Web: www.opiekunka.gowork.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Paprocka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą