Razem 263 736 ogłoszeń !

Nasz podopieczny:

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Friedy z cukrzycą.

Miejsce zlecenia: okolice Stuttgartu

Opieki potrzebuje: Pani Frieda, 100 kg, 160 cm wzrostu, II stopień opieki

Przez większość czasu leży w łóżku, jeździ jedynie na wózku inwalidzkim i potrzebuje pomocy drugiej osoby by wstawać i siadać. Choruje na cukrzycę, ma nadwagę a przez to, że leży ma odleżyny.

Obowiązki:

Trzeba prowadzić gospodarstwo domowe, robić zakupy, gotować, sprzątać.

Do zadań opiekunki należeć również będzie: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, czynnościach toaletowych. Opiekunka będzie również przenosić Panią z wózka na łóżko.

Wymagania:

Opiekunka musi być osobą silną i powinna potrafić robić transfer.

Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, dobrej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd do Niemiec, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 7066 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

Data: 11.01.2017 14:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 509970
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Praca opiekuna w Niemczech, wysokie zarobki, praca od zaraz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Paprocka
Województwo: Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48795998761
Web: www.opiekunka.gowork.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Paprocka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą