Razem 259 310 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie hurtowni spożywczej do okolic miasta Monachium: Magazyniera (może być małżeństwo lub para) z prawo jazdy CE.Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie oraz prawo jazdy kat. B i CE

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 1, może też kandydować para (małżeństwo)

• Miasto: okolice Monachium, Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe w hurtowni spożywczej

• Praca na pełny etat, ok. 170 godzin miesięcznie + nadgodziny

• Do obowiązków należy:

o Prace magazynowe jak: sortowanie, etykietowanie, pakowanie itp.

o Komisjonowanie przy użyciu skanera ręcznego

o Przygotowywanie przesyłek z towarem do wysyłki

o Praca według systemu magazynowego

o Sporządzanie listów przewozowych, dowodów dostawy, faktur

o Przyjecie towarów na magazyn, aktualizacja stanu magazynu

o Transport towaru ciężarówką

Wymagania:

• Ukierunkowany zawod Logistyk / Magazynier

• Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w magazynie

• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

• Konieczne prawo jazdy kat. B i CE

• Znajomość systemów zarządzania magazynem

• Znajomość obsługi komputera i skanera recznego

• Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto: 15,00 euro

• Wynagrodzenie miesięcznenetto:od 1700 euro + nadgodziny

• Mieszkanie jest zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 07.02.2017 21:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 515141
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Logistyk / Magazynier do hurtowni z prawo jazdy CE Monachium - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą