Razem 263 345 ogłoszeń !
OFERUJę
08.02.2017 12:08

Chcesz pracować i mieszkać w Amsterdamie? Dzięki tej ofercie pracy jest to możliwe. Będziesz pracować jako operator maszyn w bardzo nowoczesnym w pełni zmechanizowanym zakładzie. Każdy z pracowników prócz dobrej wypłaty w euro, otrzymuje dopłaty do obiadów na terenie zakładu oraz pięć paczek mięsa tygodniowo gratis. Nie przegap tej super okazji i aplikuj już teraz.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Opis stanowiska:

- Obsługa maszyn

- Przeprowadzanie drobnych kontroli

- Sprawdzanie stanów technicznych

- Usuwanie usterek

Wymagania:

- Wymagana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- Znajomość któregokolwiek z systemów obsługi maszyn (nie jest jednak konieczne)

- Praca w zakładzie z branży spożywczej (produkcją mięsa)

- Chęć nauki nowych rzeczy, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Umowę o pracę na prawie holenderskim plus dodatki

- Zakwaterowanie i dojazd do pracy na terenie Holandii

- Pomoc przy załatwienie przejazdu do Holandii

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Data: 08.02.2017 12:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 515218
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Operator Maszyn (Holandia) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTTO Workforce Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą