Razem 256 138 ogłoszeń !
OFERUJę
17.02.2017 10:55

Firma German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce zatrudni w swojej firmie pracownika na stanowisko:

Montażysta mebli sklepowych

Miejsca pracy:

• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:

• montaż mebli sklepowych(m.in. metalowe regały),

• praca w systemie dwuzmianowym(również w godzinach nocnych); praca od połowy marca

Wymagania:

• doświadczenie w montażu mebli,

• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

• odpowiedzialność, solidność,

• mile widziane prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

• opiekę polskiego koordynatora,

• ilość wakatów ograniczona.

Kontakt:

• E-Mail: a.kolodziej@personnel-international.pl

Data: 17.02.2017 10:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 517330
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Montażysta mebli sklepowych - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą