Razem 263 646 ogłoszeń !
OFERUJę
23.03.2017 15:15

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy działającej na rynku od 1990 roku i specjalizującej się w budownictwie inżynieryjnym oraz przemysłowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Brygadzista – Cieśla/Zbrojarz

Zadania:

- koordynacja prac podległych pracowników na budowie (cieśli lub zbrojarzy),

- nadzór i prace nad powierzonym odcinkiem robót,

- wykonywanie (razem z podległą ekipą) powierzonych prac.

Wymagania:

- umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,

- umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość i odpowiedzialność,

- doświadczenie na stanowisku brygadzisty jako cieśla lub zbrojarz,

- nie wymagamy znajomości języków obcych .

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pracę na jednym z kontraktów w Szwecji, Finlandii i Francji,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne i dodatkowo płatne nadgodziny,

- zorganizowane przez Pracodawcę bezpłatne zakwaterowanie i przejazd,

- dla chętnych pracowników bezpłatne kursy językowe.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy: joanna.grabowska@top-manager.pl lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122

Data: 23.03.2017 15:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 524302
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Brygadzista – Cieśla/Zbrojarz Zagranica - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Joanna Grabowska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48518215122
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą