Razem 263 243 ogłoszeń !
OFERUJę
30.03.2017 15:33

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest duża krakowska firma budowlano-montażowa specjalizująca się głównie w montażu urządzeń mechanicznych i automatyzacji przemysłu. Firma prowadzi swoje montaże w zachodnich krajach UE, głownie Francja, Szwecja, Finlandia, Włochy, UK, Niemcy

Monter Konstrukcji Stalowych, UE

Miejsce: Kraje UE, różne lokalizacje

Nr referencyjny: MON/RC

OBOWIĄZKI:

• montaż jednopoziomowych konstrukcji stalowych pod maszyny przemysłowe,

• praca wewnątrz hal, na poranną zmianę,

WYMAGANIA:

• Wykształcenie techniczne,

• Doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych,

• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, Manitou, podesty, suwnice,

• Aktualne ubezpieczenie A1,

• Mile widziana znajomość języka francuskiego, lub angielskiego,

OFERTA:

• Praca głównie na krótkoterminowych (3-6 tygodni) kontraktach w UE,

• Umowa o pracę,

• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia, min 9,70€/h brutto,

• Firma zapewnia zakwaterowanie, transport, załatwia formalności,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na cv1@gdprofesja.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 30.03.2017 15:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 525514
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GD Profesja (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48795939537
Web: www.gdprofesja.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą