Razem 260 781 ogłoszeń !
OFERUJę
06.04.2017 14:55

Axidus International Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 8517). Dla naszego holenderskiego partnera, jednego z największych w zachodniej Holandii poszukujemy pracowników na dwa stanowiska:

Pracownik produkcji lub Pracownik szklarni

OPIS STANOWISKA

1)Pracownik sektora produkcyjno - ogrodniczego (hale, magazyny, fabryki).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie wykonywała ogólne prace produkcyjne. (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja owoców i warzyw, proste prace magazynowe).

2)Pracownik szklarni(z pomidorami lub papryką)-zbiór, pielęgnacja

WYMAGANIA

• dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

• stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej

• silna motywacja do pracy

• zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, które podejmują swoją pierwszą pracę

OFERUJEMY

• atrakcyjne wynagrodzenie

• szkolenie wstępne przed podjęciem pracy

• pracę w miłej atmosferze pod stałą opieką polskich koordynatorów

• legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy

• umowę podpisywaną przed wyjazdem

• zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - przez cały okres pobytu

• możliwość rozwoju zawodowego (dłuższe kontrakty, szkolenia zawodowe i językowe)

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku holenderskim

• zorganizowany wyjazd do Holandii komfortowymi busami

Jak aplikować?

rzeszow@axidus.pl

17 850 80 70

17 859 35 10

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane.

Data: 06.04.2017 14:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 526907
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji/ szklarni - Holandia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Axidus International (niezarejestrowany)
Województwo: Wadowice (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 178508070
Web: www.axidus.pl/oferty-pracy/
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą