Razem 263 187 ogłoszeń !

Nasza oferta pracy w branży ogrodniczej powraca! Jeżeli szukasz pewnej i dobrze płatnej pracy za granicą, A NIE ZNASZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jest to idealna okazja na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego – praca w tak znanej firmie z branży ogrodniczej to świetny dodatek do każdego CV! Zapewniamy transport do Holandii i zakwaterowanie.

Pracownik szklarni – BEZ ZNAJOMOŚCI J. ANGIELSKIEGO

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Zadania:

- Naklejanie etykiet

- Typowe prace szklarniowe przy roślinach

- Szczepienie i sadzenie ziół

Wymagania:

- Nie wymagamy znajomości języka angielskiego!

- Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność

- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w euro

- Umowę o pracę tymczasową

- Zakwaterowanie

- Ubezpieczenie

- Pracę z przyjemnymi produktami (kwiaty, rośliny itp.)

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Data: 06.04.2017 17:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 526940
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik szklarni – BEZ ZNAJOMOŚCI J. ANGIELSKIEGO - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą