Razem 263 744 ogłoszeń !
OFERUJę
21.04.2017 15:14

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Stanowisko: Monter okien

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Numer ref. 9/MR

Opis stanowiska:

-przygotowanie powierzchni pod montaż w budynkach,

-praca przy montażu okien oraz fasad,

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

-doświadczenie przy montażu okien i fasad aluminiowych min. 5 lat,

-doświadczenie przy produkcji okien (mile widziane)

-wykształcenie zawodowe,

-umiejętność obchodzenia się z drewnem i maszynami do obróbki drewna,

-umiejętność czytania rysunku technicznego i planów,

Oferta:

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-system premiowy,

-umowa o pracę,

-opłacone zakwaterowanie,

-opieka polskiego biura,

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 516-977-467 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Data: 21.04.2017 15:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 529534
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Monter okien Berlin - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Corona Silesia
Województwo: Cała Polska
E-mail: rekrutacja@corona-silesia.pl
Web: corona-silesia.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Corona Silesia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą