Razem 262 983 ogłoszeń !
OFERUJę
28.04.2017 10:44

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Stanowisko: Regipsiarz

Miejsce pracy: Departament Ardeche, Francja

Numer ref. 04/WS/

Opis stanowiska:

-stawianie ścian działkowych typu doublage, plaster miodu,

-montaż sufitów podwieszanych

Wymagania:

-wykształcenie techniczne budowlane (technolog wykończeniowy), ZSZ

-min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku montera płyt lub innym,

Oferta:

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-system premiowy,-polska umowa o pracę, pełny etat,

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 516-977-467 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Data: 28.04.2017 10:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 530500
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca za granica - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: d.biernat (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516977467
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą