Razem 263 638 ogłoszeń !
OFERUJę
04.05.2017 10:37

Agencja Pracy ATASKA Sp. z o.o. APPDK o numerze rejestru 16148 poszukuje dla swojego kontrahenta pracownika na stanowisko:

OPIEKUNKA DLA OSOBY STARSZEJ

Nr referencyjny ATA/204/2017

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy, Berlin Charlottenburg

W tytule e-maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia oraz nazwę stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje.

Liczba stanowisk: 1

Wymagania:

- j. niemiecki w stopniu komunikatywnym,

- sumienność, uczciwość, pracowitość,

-samodzielność,

-doświadczenie 5 lat jako opiekunka

Oferujemy:

Umowę o pracę z niemiecki pracodawcą

Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

Wynagrodzenie: od 2400 euro brutto,

Zapewniamy darmowe zakwaterowanie

Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

Czynności związane z opieką nad podopiecznym.

Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są o przesyłanie Cv na adres e- mail:

zarebski.p@appdk.pl

tel. 518 833 594

tel. 518 833 595

od 7:30 do 17:00 godz.

O nas:

ATASKA Sp. z o.o. APPDK Agencja pracy, praca dla każdego: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia i Pośrednictwo pracy o numerze rejestru 16148.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku europejskim.

Do cv proszę dołączyć poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

!!! AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY ATASKA APPDK NIE POBIERA PROWIZJI OD PRACOWNIKA. !!!

Data: 04.05.2017 10:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 531255
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

OPIEKUNKA DLA OSOBY STARSZEJ NIEMCY ! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Przemek (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48518833595
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą