Razem 262 983 ogłoszeń !

ZAA ZeitArbeitsAgentur GmbH jest Agencją Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2002 roku. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia i branż.

Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia.

W centrum naszego zainteresowania znajdują się branże budowlane, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych. Szukamy również pracowników fizycznych.

Dla naszych klientów na terenie Berlina i okolic poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER INSTALACJI C.O., WENTYLACJI I KLIMATYZACJ

Obowiązki:

• wykonywanie, naprawa oraz montaż instalacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

• prace związane z techniką grzewczą,

• praca na dużych placach budowy, a także w domach jednorodzinnych,

• wykonywanie zleceń w zespołach.

Oczekiwania:

• posiadanie kwalifikacji, wykształcenia kierunkowego jako instalator klimatyzacji i wentylacji,

• 2-3 letnie doświadczenie w tym obszarze,

• doświadczenie w wykonywaniu instalacji w pomieszczeniach szpitalnych, sterylnych,

• doświadczenie w pracy ze sprężonym powietrzem,

• gotowość do wykonywania prac montażowych,

• umiejętność pracy w zespole oraz z zaangażowaniem,

• posiadanie prawa jazdy kategorii „B”,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie B2.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

• umowę na czas określony w pełnym wymiarze czasowym

• stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia

• wynagrodzenie wg. niemieckich umów taryfowych od 9,76 € / 1 h brutto + dodatki

(wysokość zależna od miejsca pracy)

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim z aktualnym numerem telefonu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Marzena Kakol

marzena.kakol@zaa-ludwigsfelde.de

+49 3378 202 111 (deutschsprachig)

+49 15231942519 (polskojezyczny)

Data: 05.05.2017 08:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 531430
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

MONTER INSTALACJI C.O., WENTYLACJI I KLIMATYZACJI - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marzena Kakol
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +493378202111
Telefon 2: +4915231942519
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marzena Kakol
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą