Razem 263 599 ogłoszeń !

AGENCJA PRACY ATASKA Sp. z o.o. APPDK NR REJESTRU 16148 POSZUKUJE DLA SWOJEGO KONTRAHENTA PRACOWNIKÓW

MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

OD ZARAZ !!!

/Miejsce pracy: / Niemcy/EMDEN

Nr referencyjny ogłoszenia: ATA /201/2017

W TYTULE MAILA PROSZĘ PODAĆ NR REFERENCYJNY OGŁOSZENIA ORAZ STANOWISKO, NA KTÓRY PAN/PANI APLIKUJE

LICZBA MIEJSC PRACY: 1

Wymagania:

- j. niemiecki w stopniu komunikatywnym,(warunek konieczny)

- chęci do pracy,

- sumienność, uczciwość, pracowitość,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy,

- wykształcenie kierunkowe – dyplomy zawodowe

- odpowiedzialność,

-gotowość do wyjazdu w najbliższym czasie,

- chęć pracy w małym zespole.

- doświadczenie

Oferujemy:

- Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,

Wynagrodzenie od 1400 euro netto, zależy od doświadczenia,

Zapewniamy darmowe zakwaterowanie,

- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek,

Zakres obowiązków:

doświadczenie przy naprawie rożnego rodzaju pojazdów

Dodatkowo oferujemy darmową weryfikację znajomości języka, oraz przedstawienie języka branżowego.

Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są i przesłanie CV na adres mail:

bednarek-staszak.j@appdk.pl

tel. 518 833 594

tel. 518 833 595

od godz. 7.30-17.00

O nas

ATASKA Sp. z o.o APPDK Agencja pracy dla każdego: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia

i Pośrednictwo pracy o numerze 16148.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku europejskim.

Do CV proszę dołączyć poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

!!!AGENCJA PRACY ATASKA APPDK Sp. z o.o. NIE POBIERA PROWIZJI OD PRACOWNIKA!!!

Data: 05.05.2017 14:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 531498
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Mechanik samochodowy - praca w Niemczech od zaraz! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Justyna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48518833594
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą