Razem 263 187 ogłoszeń !
OFERUJę
08.05.2017 12:09

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej - posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji - pakowanie żywności

Miejsce pracy: Haarlem

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Ilość godzin pracy: ok. 35 - 45 h

Praca na długi czas min. 1 rok z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

- Praca w zakładach mięsnych na produkcji przy pakowaniu mięsa: praca na taśmie, wkładanie do plastikowych pudełek sztuk mięsa lub innych produktów, załadowywanie skrzynek gotowych opakowań.

- Praca w chłodnym pomieszczeniu od 0 do 3 stopni Celsjusza ze względu na żywność.

- Praca na zmiany.

Wymagania:

- Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

- Mile widziane prawo jazdy i własny samochód.

- Mile widziany numer SOFI/BSN

- Chęć wyjazdu i motywacja do pracy

- Brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze

Oferujemy:

- Stawki wiekowe, euro brutto / h

18 lat – 6,00

19 lat – 6,00

20 lat - 6,06

21 lat -7,15

22 lata - 8,38

23 lata i więcej- 9,86

- Ubezpieczenie i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,,pakowanie żywności".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Data: 08.05.2017 12:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 531910
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji - pakowanie żywności - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą