Razem 256 913 ogłoszeń !

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) w skład obecnie poszukuje dla swojego Klienta- międzynarodowej sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Magazynier z doświadczeniem bez znajomości języka niemieckiego

Miejsca pracy:

Austria, Laakirchen

Zakres obowiązków:

przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw.kompletacja/ komisjonowanie/ picking),

zbieranie zamówień przy pomocy monitora lub systemu słuchawkowego w języku niemieckim,

obsługa wózka widłowego do wożenia palet,

praca na hali ciepłej lub w mroźni;

Wymagania:

uprawnienia na wózki widłowe,

doświadczenie przy kompletacji(min. 6 m-cy),

znajomość systemu słuchawkowego lub chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend,

dynamika pracy,

mile widziane doświadczenie przy kompletacji na dziale mroźni,

mile widziane prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Austrii,

konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe + dodatki,

zakwaterowanie na terenie Austrii w pobliżu miejsca pracy,

opiekę polskojęzycznego koordynatora,

w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

pomoc w dopełnieniu formalności w Austrii, związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

możliwość wieloletniej współpracy,

dla osób posługujących się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym możliwość awansu na stanowisko Brygadzisty magazynowego.

Kontakt:

E-Mail: m.raczynska@german-logistic.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Data: 19.06.2017 13:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 534140
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Magazynier z doświadczeniem bez znajomości języka - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: German Logistic GmbH Sp. z o. o.
Województwo: Gliwice (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika German Logistic GmbH Sp. z o. o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą