Razem 261 044 ogłoszeń !

Agencja Pracy EURO LABORA (nr certyfikatu 14601) z siedzibą w Raciborzu, dla swojego klienta poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik fizyczny przy produkcji betonowych prefabrykatów (betoniarz)

Miejsce pracy: Żory

Numer referencyjny: FBEB/07/2017

Zakres obowiązków: obejmuje prace pomocnicze przy produkcji prefabrykatów (bloczki betonowe, elementy stropów itp.) takie jak:

- naprawa oraz wykończenia elementów poprzez szlifowanie powierzchni

- uzupełnianie braków/dziur w powierzchni

- przygotowywanie form do produkcji prefabrykatów betonowych

- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka prefabrykatu

- czyszczenie użytego szalunku z resztek betonu

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku lub w pracy na budowie

- znajomość rysunku technicznego (mile widziana)

- brak nałogów

- zdolność do pracy fizycznej

Oferujemy:

- polskie, legalne warunki zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową

- wynagrodzenie 10zł na rękę/h

- praca na jedną lub dwie zmiany

- gwarantowana ilość godzin pracy w miesiącu 168 + nadgodziny dodatkowo płatne +50%

- bezpłatne ubrania robocze

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV oraz skanu paszportu i wizy na adres kj@euro-labora.com

Data: 01.06.2017 09:18
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 536466
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik fizyczny przy produkcji betonowych prefabrykatów - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro Labora (niezarejestrowany)
Województwo: Żory (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324172056
Web: www.euro-labora.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą