Razem 262 874 ogłoszeń !

German Logistic GmbH Sp. Z o.o. Oddział w Polsce(nr cert.12784) poszukuje dla swojego Klienta- międzynarodowej sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego(wysoki skład) z funkcją brygadzisty

Miejsca pracy:

Austria, Laakirchen

Zakres obowiązków:

magazynowanie oraz uzupełnianie palet,

obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania,

reprezentowanie firmy poprzez kontakt z niemieckim klientem,

współpraca z koordynatorem projektu,

współpraca z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski,

koordynacja pracy podległych pracowników(m.in. kontrole skompletowanych palet pod względem ilościowym oraz jakościowym),

szeroko pojęta opieka nad polskimi pracownikami;

Wymagania:

uprawnienia na wózki widłowe,

doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!),

znajomość języka niemieckiego lub angielskiego(poziom min. A2),

dynamika pracy;

mile widziane prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Austrii,

konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe + dodatki wg. taryfikatora + dodatek funkcyjny,

zakwaterowanie na terenie Austrii w pobliżu miejsca pracy,

opiekę polskojęzycznego koordynatora,

w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

pomoc w dopełnieniu formalności w Austrii, związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:

E-Mail:-Mail: m.raczynska@german-logistic.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Data: 19.06.2017 13:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 537701
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Operator wózka widłowego(wysoki skład) z funkcją brygadzisty - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą