Razem 263 791 ogłoszeń !

FIRMA ANGELCARE24 POSZUKUJE AKTUALNIE OPIEKUNKI DO SENIORKI Z PODSTAWOWYM/KOMUNIKATYWNYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM!

LOKALIZACJA: DEGGINGEN.

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: OD ZARAZ!

NASZA PODOPIECZNA

Pani Veronika ma 74 lata i waży 73 kg przy wzroście 160 cm. Seniorka ma Parkinsona, inkontynecje oraz założony cewnik. Ma również problemy z chodzeniem (porusza się przy pomocy balkonika/wózka inwalidzkiego).

Pani ma Pflegedienst rano i wieczorem oraz uczęszcza na terapię we wtorki i czwartki.

Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Mąż nie wymaga opieki.

Dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Opiekunka będzie zaczynać pracę od godziny 12.00 oraz będzie miała przerwę od 14.30 do 18.00. Opiekunka będzie miała również wolne soboty.

ZADANIA OPIEKUNKI

• pomoc w utrzymanie higieny osobistej oraz roz- i ubieranie podopiecznego;

• spacerowanie z podopieczną;

• prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, podlewanie kwiatów itp.).

WYMAGANIA

• znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym;

• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

• odpowiedzialność, chęć pomagania innym, pogodne usposobienie oraz cierpliwość

• gotowość do wyjazdu na 2 miesiące;

• osoba niepaląca.

OFERUJEMY

• legalną i pewną pracę w Niemczech;

• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz płacone składki ZUS;

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ ZA POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI 50 EURO, ZA DWÓCH OPIEKUNEK 125 EURO / ZA POLECENIE NOWEJ RODZINY 150 EURO, A ZA PRZEJŚCIE Z RODZINĄ Z INNEJ AGENCJI 200 EURO !!!;

• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);

• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;

• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;

• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;

• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Skontaktuj się z nami:

- wyślij wiadomość na adres: nicole.halas@angelcare24.eu;

- zadzwoń na nr +48 733 366 400;

- wyślij SMS o treści „OPIEKA” – ODDZWONIMY!

Data: 13.06.2017 11:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 538587
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zlecenie - Opieka nad Seniorką - podstawowy niemiecki! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Nicole Hałas (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733366400
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą