Razem 261 933 ogłoszeń !

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani w GÜTERSLOH (Nadrenia Północna-Westfalia)

TERMIN WYJAZDU: 29.06

Profil podopiecznej:

Wiek: 76 lat

Waga: 56 kg

Wzrost: 168 cm

Choroby: stwardnienie rozsiane, spastyczność lewej części ciała. Pani nosi okulary.

Mobilność: wózek

Warunki mieszkaniowe: pani mieszka wraz z mężem w domu z ogrodem. W wyposażeniu ma Pflegebett, Schwimmbadlift,

Ważne: Pani jest poddawana fizjoterapii.

Dla opiekunki: Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, osobną łazienkę, TV oraz dostęp do Internetu. Dostępne jest także auto oraz basen. Ponadto opiekunce przysługują 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:

- pomoc w wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych oraz roz- i ubieranie podopiecznej;

- pomoc w wykonywaniu transferu;

- prowadzenie domu oraz przygotowywanie posiłków;

- spędzanie czasu z podopieczną;

- drobne prace ogrodowe.

Wymagania:

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego;

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

- gotowość do wyjazdu na 3 m-ce;

- prawo jazdy.

Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;

• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIA ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI

• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);

• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;

• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;

• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;

• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Skontaktuj się z nami:

- wyślij wiadomość na adres: nicole.halas@angelcare24.eu;

- zadzwoń na nr +48 733 366 400 lub +48 52 388 67 65;

- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!

Data: 20.06.2017 13:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 539793
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Dołącz do Aniołów - opieka, komunikatywny niemiecki! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Nicole Hałas (niezarejestrowany)
Województwo: Kluczbork (Opolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733366400
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą