Razem 259 359 ogłoszeń !
OFERUJę
17.04.2018 11:51

ZAA ZeitArbeitsAgentur GmbH jest Agencją Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2002 roku.

Dla naszego klienta z branży samochodowej w Ludwigsfelde szukamy logistyków. Praca odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Obowiązki:

- obsługa pojazdu komisjonerskiego,

- obsługa programu komputerowego,

- rozwożenie asortymentu po hali produkcyjnej.

Oczekiwania:

- posiadanie uprawnień na wózki widłowe

- prawojazdy kat. B,

- gotowość do podjęcia pracy w systemie3 zmianowym,

- dobra znajomość języka niemieckiego (B2),

Oferujemy:

Umowę na czas określony w pełnym wymiarze czasowym + nadgodziny. Opcja przedłużenia umowy realna tylko w przypadku zadowolenia Klienta.

Niemieckie warunki zatrudnienia w tym ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Wynagrodzenie wg. niemieckich umów taryfowych 14,46 € /1 h brutto.

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim z aktualnym numerem telefonu.

Kontakt:

Marzena Kakol

marzena.kakol@zaa-ludwigsfelde.de

+49 3378 202 111 (deutschsprachig)

+49 15231942519 (polskojezyczny)

Data: 17.04.2018 11:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 540265
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marzena Kakol
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +493378202111
Telefon 2: +4915231942519
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marzena Kakol
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą