Razem 260 763 ogłoszeń !
OFERUJę
11.07.2017 08:57

Agencja Pracy EURO LABORA (nr certyfikatu 14601) z siedzibą w Raciborzu, dla swojego klienta poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy

na stanowisku:

Mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Europa Zachodnia (Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Austria, Włochy, Hiszpania)

Opis stanowiska:

- realizacja zleceń serwisu pomocy drogowej na terenie Europy Zachodniej

- diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów dostawczych

- oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych

Wymagania:

- minimum 2 - letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych

- znajomość technologii napraw

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- dobra organizacja pracy

- dbałość o powierzone mienie i ekologiczną czystość stanowiska pracy

- umiejętność poruszania się w środowisku europejskim

- łatwość nawiązywania kontaktów

- mile widziane umiejętności spawania elektrycznego, diagnostyki układów pneumatycznych, naprawy niezależnych ogrzewań

- znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

- umowę o pracę

- system pracy 4 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego

- stabilność zatrudnienia

- zakwaterowanie i dojazd na koszt Pracodawcy

- opiekę koordynatorów serwisu

- nowoczesne i wyposażone w narzędzia busy serwisowe

- wynagrodzenie około 6 000 PLN/miesiąc

Kandydaturę prosimy wysłać wraz z swoim CV na adres mailowy: kj@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: MECH/EU/2017

Data: 11.07.2017 08:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 543820
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Mechanik samochodów ciężarowych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro Labora (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.euro-labora.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą