Razem 263 599 ogłoszeń !
OFERUJę
13.07.2017 09:42

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Netscaler-/Administrator sieci

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref: Netscaler/De/2/2017

Zakres obowiązków:

- implementacja, konfiguracja i praca z infrastrukturą w średnich i dużych przedsiębiorstwach naszych klientów w zakresie produktów niezależnych od ich producentów

- analiza i zapisywanie danych z zakresu żądań klientów oraz IT

- prowadzenie Loadbalancing, NATing, Proxying z komponentami sieci różnych producentów

- opracowanie koncepcji sieci oraz współdziałanie przy projektach przejściowych

- prowadzenie i wprowadzanie w życie stworzonych koncepcji

- współdziałanie przy projektach i wprowadzanie w życie strategii

Wymagania:

- ukończone studia na kierunku IT lub o podobnym profilu

- solidna znajomość poziomów modelu OSI (Layer 2 i 3)

- duży zakres wiedzy i dobre doświadczenie w zakresie: routing, switching oraz TCP/IP

- doświadzcenie na poziomie 1 oraz 2 (1 i 2 Level Support), idealnie wzorujące się na ITL

- doświadczenie w zakresie konfiguracji i pracy z komponentami NetScaler oraz service delivery networking platform (SDX) lub instancji VPX (Loadbalancing itp.)

- samodzielna organizacja pracy, ukształtowane poczucie odpowiedzialności

- wysoki poziom tożsamości z wykonywaną pracą

- analityczny sposób myślenia oraz umiejętność pracy w zespole

- szybka zdolność pojmowania

- pewność siebie, przyajzny sposób bycia

- gotowość do podróży

- prawo jazdy kat. B

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego, j. angielskiego

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin

- pełny pakiet socjalny

- płytka hierarchia firmy oraz bezpośredni kontakt do szefa

- partnerstwo oraz otwartość w relacjach firmy

- sprawiedliwe wynagrodzenie bazujące na wykonanej pracy

- atrakcyjny model bonusowy

- atrakcyjne zasady korzystania z samochodu służbowego również do celów prywatnych

- długoletnie perspektywy oraz możliwośc rozowju osobistego oraz zawodowego

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: Netscaler/De/2/2017

Data: 13.07.2017 09:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 544274
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Netscaler-/Administrator sieci - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lupa-Personal
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.lupa-personal.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Lupa-Personal
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą