Razem 261 750 ogłoszeń !

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCJI WENTYLATORÓW

Miejsce pracy: Niemcy

(okolice Schwäbisch Hall, rejon Badenia-Wirtembergia)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie zajmującą się produkcją wentylatorów. W związku z rozwojem firmy posiadamy wolne wakaty w fabryce w Niemczech, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości w okolicach Schwäbisch Hall.

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji i montażu wentylatorów.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Wcześniejsze doświadczenie w pracy z obróbką metalu lub przy produkcji elementów metalowych (w jakiejkolwiek postaci: cięcie, gięcie, szlifowanie);

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali,

• Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego (zrozumienie prostych poleceń przełożonego),

• Gotowość do podjęcia długoflowego zatrudnienia na terenie Niemiec.

• Mile widziane prawo jazdy kat.B (auta, aby dojeżdżać zapewnia pracodawca).

Naszym Pracownikom zapewniamy:

• Stawka 12,00€/h ,

• Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy;

• Praca minimum 40h/tygodniowo - możliwe nadgodziny w weekendy!!!

• Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,

• Terminowe przelewy,

• Opiekę Konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.),

• Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny: + 48 508 162 832

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Data: 14.07.2017 12:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 544553
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pomocnik Produkcji -12,00€/h + bezpłatna kwatera i dojazdy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mondi Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508162832
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą